בית פרטי בנווה עוז

תכנון פנים ועיצוב בית פרטי בן ארבע קומות הכולל: מרתף עם קליניקת רופא,קומת כניסה, קומה שנייה ושלישית למגורים וחצר אחורית עם בר ובריכה.

התכנון התחיל מבניית פרוגרמה הכוללת את הפונקציות השונות אשר ביקשו בני הבית, בשלב זה חשבנו ביחד על מבטים, מעברים בין חללים, התנהלות החיים בבית כמשפחה, השפעת האור, זרימת אוויר, קנה מידה ותחושה בחלל…..

במקביל לעבודת התכנון גיבשנו סגנון עיצובי המועדף על בני הבית. שאבנו השראה מאתרים, טיולים וכל דבר מחיי היום יום, בני הבית למדו לבחון את העולם בעין חדשה ובשפה עיצובית חדשה בהקשר אל ביתם המתוכנן…

כאשר מלאכת התכנון הסתיימה ניגשנו לחלק העיצובי: תכננו המון המון פרטי נגרות, בחרנו חיפויים לחללים הרטובים (6 חדרי רחצה שונים…), עיצבנו חלונות בלגים, דלתות פנים מיוחדות, מעקים, שערים, ריצוף חוץ, חיפוי לבריכה, בר בחצר הכולל טאבון, כיור, גריל ומקרר…..טפטים, טיח פיגמנטי, טיח חוץ, רעפים, מדרגות, צבעים, ידיות…..ועוד ועוד…..

התהליך היה מרתק, לבעלת הבית יש טעם משובח וביחד ייצרנו הרמוניה של חומרים צבעים וטקסטורות מאוד רגועה, נעימה ושקטה…

הבנייה נמשכה כשנה וחצי במהלכה הגעתי לאתר לבדוק שאכן ישנה התאמה בין כל התכניות לביצוע בשטח, העבודה עם בעלי המקצוע השונים הייתה מעניינת ובכל פרוייקט אני לומדת דברים חדשים…

אחרי מאמצים רבים לסיים בזמן, נכנסו בני הבית לביתם החדש….אך העבודה לא הסתיימה, עכשיו החל פרוייקט הלבשת הבית…

בחרנו- גופי תאורה, ריהוט, מראות, תמונות, שטיחים, אקססורייס וכל דבר יפה אחר שמתאים לבית..

מלאכת הלבשת הבית לעולם אינה מסתיימת, וטוב שכך…כאן ניתן להכניס את האופי והאישיות של בני הבית, ניתן לשנות את ההלבשה עם השינויים העוברים עלינו במהלך חיינו, ניתן לאסוף זכרונות ממסעות שונים ולהפטר מדברים שכבר אינם רצויים…ללמוד את ההתנהלות בבית החדש ואת התחושות בחללים השונים ובהתאם לבחור את החפצים שאנו אוהבים.ככל שהשנים יעברו- ניתן יהיה לראות את האופי והמטען של כל משפחה בביתה..

נהניתי מהמסע עם המשפחה המקסימה, מאחלת להם סיפוק והנאה, שימשיכו לצמוח ולפרוח ובמקביל הבית איתם.